poniedziałek, 24 lutego 2014

Julian Glover

Drugi semestr rozpoczął mi się na całego. Sprawdziany, kartkówki, projekty, a na dodatek mnóstwo prac domowych, więc zazwyczaj nie mam czasu na napisanie listu do moich ulubionych gwiazd nawet w weekendy. Na szczęście czasem znajduję chwilę wolnego czasu, a o to i tego efekty.

Autograf aktora, którego zaraz opiszę niepodważalnie poszerzył moją kolekcję autografów z "Gry o Tron" o bardzo znaczący podpis, łatwo rozpoznawalny przez wszystkich fanów. Mowa tu o Julianie Gloverze, wcielającego się w postać Wielkiego Maestera Pycelle'a.

Julian Glover urodził się w 1935 roku w Londynie. Przede wszystkim jest znakomitym aktorem teatralnym, który tylko od czasu do czasu występuje w jakimś filmie lub serialu, co nie znaczy, że rzadko możemy ujrzeć go na wielkim ekranie. Swoją karierę filmową zaczął w 1963 roku w "Przygodach Toma Jonesa".

Dziś ma 78 lat i nadal jest wspaniałym człowiekiem, perfekcyjnie wykonującym swój zawód, a na jego koncie widnieją udziały w dużych światowych produkcjach:

  • Fani Jamesa Bonda na pewno znają Juliana jako Aristotle'a Kristatosa - głównego wroga agenta 007 w filmie "Tylko dla twoich oczu".
  • W sadze "Harry Potter" dubbingował głos Aragoga, wielkiego monstrualnego pająka.
  • W "Gwiezdne Wojny: Imperium Kontratakuje" wcielił się w gen. Maximiliana Veersa - utalentowanego stratega służącemu Darth Vader'owi. 
  • Ponownie stał się antagonistą głównego bohatera w "Indiana Jones: Ostatnia Krucjata", czyli Walterem Donovanem, który także poszukiwał świętego Graala. 


Wysłane: 03.02.2014
Przysłane: 24.02.2014
Czas oczekiwania: 21 dni
Co wysłałem: SASE, LOR, Zdjęcie, IRC
Co dostałem: Zdjęcie z dedykacją

A wam życzę mnóstwa wspaniałych sukcesów i oczywiście wypchanych skrzynek.

P.S. Wy natomiast możecie życzyć mi powodzenia, ponieważ postaram się o autograf pewnego znanego polskiego polityka, który tym samym może stać się moim pierwszym, osobiście zdobytym autografem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz