piątek, 31 października 2014

Travis Fimmel

Zaczyna się miesiąc listopad, na zewnątrz przez cały czas jest ciemno i ponuro, zegarki działają według czasu zimowego, a na dwór lepiej nie wychodzić bez ciepłej odzieży. Lada chwila zacznie prószyć śnieg, temperatury spadną znacznie poniżej zera, a każdego ranka kierowcy będą kląć pod nosem podczas odśnieżając swoje auto.

Tymczasem do mojej skrzynki przychodzi coraz więcej listów? Przypadek? Szczęście? Czy może po prostu gwiazdy mają teraz więcej czasu na odpisywanie fanom? Któż to wie?
A jeśli już o gwiazdach mowa, opowiem wam trochę od kogo dostałem dzisiejszy podpis.

Travis Fimmel urodził się w 1979 roku w Echuca w stanie Wiktoria (Australia). Zagrał w takich produkcjach jak "Tarzan na Manhattanie"czy "Bracia Oodie". Będzie również grał jedną z głównych ról w megaprodukcji "Warcraft".

Jednak rolą za którego go pokochałem jest Ragnar Lothbrock z serialu "Vikings", gdzie świetnie wczuł się w barbarzyńskiego wikinga, który wciąż pragnie przygód, łupienia nowych lądów i poznawania kultur obcych cywilizacji.


Wysłane: 22.06.2014
Przysłane: 1.10.2014
Czas oczekiwania: ok. 3 miesięcy
Co wysłałem: SAE, LOR, IRCs, zdjęcie
Co dostałem: podpisane zdjęcie

To już wszystko w dzisiejszym poście. Bardzo się cieszę z tego autografu, jest on dla mnie bardzo ważny, ponieważ uwielbiam Travisa i serial "Vikings".

Tymczasem wy trzymajcie się ciepło i widzimy się następnym razem. Wypchanych! ;)1 komentarz: